Bundan yaklaşık 1-2 ay önce Bruma’nın profil fotoğrafının tasarımını yaparak kendimce büyük bir başarıya ulaştım.

Bruma

Maç bitimi ile beraber bence maçın en iyi oyuncusu Bruma’ydı ve bir tasarım yapmak istedim. Sonuçta daha çok ilgi çekici olacaktı ve çok beğeni alabilirdi. Ardından ise tasarımı bitirip apar topar yemek yedim. Yerken de genelde “Geç kalmamalıyım, fotoğrafı insanlar görmeli ” diyerek hızlıca yedim. Sonra mı? Saat bence geç olmuştu ama yüklemem gerektiğini düşünüp fotoğrafı yükledim. 1 dakika, 3 dakika, 5-10 vs. Artık hepten ümidi kesmiştim. Beğeni bile gelmiyordu. Ben de öyle fotoğrafa bakarken Bruma etiketine basıp yanlışlıkla profiline girdim. Bir de ne göreyim? Karşımda onun sayfası ve benim tasarımım. Üzerinden elbet 2 ay geçti ama o anki sevincimi hatırlar gibiyim. Evde koşacak kadar mutlu olmuştum. Gece gece enerji ve sevinç kahkahaları bastı.

İnandıramadım

Tabii ki de üye olduğum gruplarda bunu dile getirdim. Çoğu insanın bu duruma inandığını söyleyemem ki birçok kanıt sunmam gerekti. Ona rağmen inanmayan kişiler bile çıktı.

Ama işin bir garip yani vardı ki Bruma önce profil fotoğrafı yapmış, sonra fotoğrafı beğenmişti. Sonuçta yine beğenmiş ve profil fotoğrafı yapmıştı tabii 😀