Çok uzun zamandır Instagram’da fotoğraf ve tasarımlar ile karşınıza çıkıyorum. Bu süreçte ise birçok başarı yakalama fırsatım oldu. Örneğin daha önceden yayınladığım Bruma Tasarımımı Profil Fotoğrafı Yaptı yazısı da bunlardan bir tanesi.

İlk olarak elbette Bruma!

Şuana kadar ki her başarımın yanı sıra bu başarı benim için bir farklı olaydı. Çünkü ilk olarak Muslera, sonrasında Podolski ile devam eden yolda üçüncü tasarım yaptığım kişi olan Bruma beni çok mutlu etmişti. Önce profil fotoğrafı yapması ve ardından da beğenmesi gerçekten güzel bir anı olarak aklımda kalacak.

Bruma

Gülben Ergen

Bu listedeki belki de en garip olay Gülben Ergen. Çünkü kendisini ne takip etmişliğim ne de beğenmişliğim bulunuyor. Ancak 23 Nisan’da paylaştığım bir fotoğrafta bulunan 4 (dört) beğeniden birisi ona ait!

instagram

Ekin Kollama

Ekin abi özellikle Youtube’da T.A.A. olarak tanıdığım ve severek takip ettiğim bir yayıncı. Kendisi de onun için hazırladığım tasarımı beğenerek beni mutlu etmişti.

Gönderi

Öne Çıkan Instagram Sayfalarından Beğeniler

Instagram’da Tasarımın yanı sıra paylaştığım fotoğraflarda da başarılarım bulunuyor. Büyük sayfaların şuana kadar dikkatini çekmiş olmak güzel bir şey. Peki hangi sayfalar beğendi?

  • @launchdsigns – Sadece bir fotoğrafımı beğense de büyük bir sayfa olduğu için güzel bir olay.

  • @big_shotz  – Kendilerinin üçten fazla fotoğrafımda izi bulunmakta. Özellikle üç beğeninin art arda gelmesi, yani profilimde gezildiğinin işareti, beni mutlu etmişti. Gayet güzel fotoğrafların olduğu bu sayfada henüz paylaşılmasam da bu kadar dikkatlerini çekmek güzel.
  • click_vision – 201 Bin kişilik bu dev ailenin de bir fotoğrafımda beğenisi bulunuyor.

  • Aynı zamanda birçok Türk fotoğraf paylaşım sayfası tarafından da fotoğraflarım beğenildi.

Şuan itibariyle hesabımda 3B+ takipçi ve 400+ gönderi bulunuyor.