Oyuncuların en merak ettiği konulardan birisi olan ve içindeki oyun açlığını bitirmesi ümidiyle sürekli göz attığı oyun havuzuna bu hafta 4 güzel oyun daha geliyor. Listedeki oyunlar umarım hoşunuza gider.

HITMAN: GAME OF THE YEAR EDITION

bu hafta çıkacak oyunlar

Platformlar: PS4, XBOX One, PC

Hitman’in son oyununun GOT versiyonu olacak olan bu yapım 7 Kasım’da oyuncularla buluşacak. Platform olarak: PS4, XBOX One ve tabii ki PC için çıkacak. Sezon 1’den itibaren bütün sezonlardaki eşyaların bulunduğu bir oyun olacak.

SONIC FORCES

Platformlar: PC, PS4, Xbox One, Switch

Yaklaşık olarak 65 gün önce tarihi kesinleşen Sonic Forces, 7 Kasım’da Sonic severler ile buluşuyor. Oyun PC, PS4, Xbox One ve Switch platformlarını destekleyecek. Oyunda herhangi bir Multiplayer desteği söz konusu değil. Şahsen PS2 zamanında çokça oynadığım bir oyun olan Sonic’in yeni bir oyunu çıkmasına sevindim.

FOOTBALL MANAGER 2018

Platformlar: Android, iOS, Linux, Mac, PC

“Yaa kanka şu takımı bana vereceksin, her sene şampiyonum!” diyenlerin gözdesi, bir tanesi olan FM 2018’de bu hafta çıkacak oyunlar listemizde. Tam olarak 10 Kasım’da bizlerle buluşacak.Oyunla ilgili şuana kadar en çok öne çıkan gelişme ise eşcinsel futbolcuların da oyunda yer alacağı veya daha sonra eşcinsel olduğunu açıklayabilecekleri.

NEED FOR SPEED PAYBACK

bu hafta çıkacak oyunlar

Platformlar: PC, PS4, Xbox One

NFS’nin araba dışında da aktif olduğumuz ilk oyunu olacak olan NFS Payback için çıkış tarihi 10 Kasım! Oyun, tek oyunculu olarak piyasaya sürülecek.